Paintball – idealne rozwiązanie na wieczór kawalerski

Paintball - idealne rozwiązanie na wieczór kawalerski

Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, przygotowania w toku, zaproszenia rozwiezione, tort wybrany, garnitur wisi w szafie, odliczanie uciekających dni kawalerskiego stanu trwa. Tradycją jest uczczenie ostatnich chwil „wolności”. Pojawia się więc pytanie: jak urządzić wieczór kawalerski, który wszyscy uczestnicy zapamiętają do końca życia.

Pomysły na wieczór kawalerski.

Ilu uczestników, tyle pomysłów jak spędzić wieczór kawalerski wyjątkowo. Oczywiście nie obejdzie się bez dobrego jedzenia i wyskokowych trunków. Jednak wędrówka bezpośrednio do baru wyszło już dawno z mody. Najlepsze imprezy poprzedzone są zaskakującą rozrywką, która angażuje wszystkich uczestników, wprawia ich w dobry humor, integruje tych, którzy nie znają się jeszcze zbyt dobrze i daje tematy do rozmów na dalszą część wieczoru. Coraz częściej paintball, to pomysł na wieczór kawalerski, który cieszy się uznaniem wśród przyszłego pana młodego i jego kolegów.

Paintball – z czym to się je?

Jeśli ktoś jeszcze nie wie (są jeszcze tacy?) – paintball jest grą zespołową, która polega na prowadzeniu pozorowanej walki pomiędzy uczestnikami rozgrywki. Każdy dostaje markery, a więc specjalne urządzenia, które swoim wyglądem i sposobem obsługi przypominają broń pneumatyczną oraz kolorowe piłeczki wypełnione farbą wyprodukowaną na bazie żelatyny spożywczej. Naszym zadaniem jest trafienie w przeciwnika, dzięki czemu zdobywamy punkty, a na jego ubraniu pojawiają się kolorowe ślady. Istnieje wiele scenariuszy będących podstawą prowadzonej rozgrywki. Jeśli organizacja wieczorów kawalerskich Cię przerasta, skontaktuj się z nami, a my wszystko zaplanujemy, przez wybór odpowiedniego dla Waszej grupy scenariusza, po idealne atrakcje na wieczór kawalerski.

Jak urządzić niezapomniany wieczór kawalerski od A do Z?

Podstawą udanego wieczoru jest dobre towarzystwo oraz pomysł na kawalerski. Należy więc zadać sobie pytanie, z kim będziemy bawili się najlepiej. Jeśli mamy liczne grono kolegów, którzy jeszcze nie mieli okazji się wcześniej spotkać, dobrym rozwiązaniem będzie zorganizowanie, na początku spotkania, rozrywki, która zintegruje towarzystwo i wpisze się tematycznie w atrakcje na wieczór kawalerski. Jednym z najczęstszych pomysłów, który bije rekordy popularności, jest wspomniany już paintball:

Co da imprezowiczom zabawa w paintball:

  • doskonale i bardzo szybko zintegruje towarzystwo,
  • pozwoli poczuć dreszczyk emocji,
  • uwolni męski instynkt rywalizacji,
  • będzie dobrym tematem na dalszy wieczór,
  • zapewni masę śmiechu i zabawy,
  • pozwoli porządnie się zmęczyć, dzięki czemu trunki w barze będą smakowały lepiej 🙂

Organizacja wieczorów kawalerskich jest doskonałą rozrywką wszystkich znajomych pana młodego, każdy może dorzucić coś od siebie. W przypadku braku pomysłów nasi pracownicy chętnie posłużą dobrymi radami. Wskażą jakie atrakcje wpiszą się w zamysł danego przyjęcia, tak aby pozostał niezapomnianym przeżyciem.

Dlaczego warto skorzystać akurat z naszych usług?

Jesteśmy profesjonalną firmą organizującą takie imprezy. Dla nas każdy wieczór kawalerski jest wyjątkowy i dokładamy wszelkich starań, aby był całkowicie dostosowany do potrzeb klienta.

Nasi pracownicy, to prawdziwi pasjonaci

Zatrudniamy wyłącznie pasjonatów, dzięki czemu masz pewność, że najlepiej wprowadzą Was w świat gry, która przed Wami. Z pasją przedstawiają scenariusz gry wybrany przez imprezowiczów oraz sposób użycia sprzętu, a także zasady rozgrywki. Na każdym etapie paintballowych zmagań jesteśmy do Waszej dyspozycji, więc możecie pytać o wszystko i zawsze. Przed każdym planowanym u nas spotkaniem, ustalacie wszystkie szczegóły z jednym z naszych pracowników, dzięki czemu przychodząc w ten wyjątkowy wieczór, my jesteśmy już przygotowani do rozpoczęcia rozgrywki. Nie tracicie więc cennego czasu, tylko od razu przechodzimy do rzeczy.

Miejsce zaprojektowane tak, aby podkręcić każdą paintballową rozgrywkę.

Naszą ogromną zaletą jest też miejsce, w którym odbywają się paintballowe rozgrywki. To przestrzeń zaplanowana tak, aby wzmocnić rywalizację. Zaprojektowaliśmy mnóstwo zakamarków, w których możesz się ukryć i czekać na przeciwnika, aby oddać w jego stronę strzał, który może zaważyć na zwycięstwie Twojej drużyny. Dzięki klimatowi, który utworzyliśmy, poczujesz się jak przeniesiony w zupełnie inną rzeczywistość. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudził monotonnym krajobrazem. Wszystko u nas jest przemyślane tak, aby każda rozgrywka dostarczała niezapomnianych przeżyć.

Najbardziej profesjonalny sprzęt.

Inwestujemy w najnowszą technologię, dzięki czemu masz pewność, że oferowany przez nas sprzęt będzie łatwy w obsłudze. Zapomnij o zacinającym się spuście, czy złej jakości piłeczkach z farbą. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie przyrządy spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bezpieczeństwo ponad wszystko.

Gra w paintball jest bezpieczna, jednak piłeczki wystrzeliwane są z dużą prędkością, dlatego ważna jest odpowiednia ochrona. Zapewniamy uczestnikom ochraniacze na newralgicznie, najbardziej narażone na kontuzje, miejsca. Obowiązkowe jest zabezpieczenie głowy i twarzy. Wszystkie nasze elementy ubioru są wykonane z najwyższej jakości, przewiewnych i wygodnych materiałów, dzięki czemu są wygodne i nie przeszkadzają podczas zabawy.

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Jeśli zastanawiałeś się jeszcze przed chwilą, co robić w wieczór kawalerski, jesteśmy przekonani, że już nie masz wątpliwości, że paintball, to właśnie to czego szukałeś. Jeśli masz jakieś oryginalne pomysły, które chciałbyś zrealizować podczas Twojego ostatniego wieczoru na wolności, to… nie ma najmniejszego problemu. Nasza oferta jest bardzo elastyczna. Zorganizujemy ten wieczór skrojony na miarę Twoich potrzeb. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Ty powiedz jaki masz pomysł, a my wcielimy go w rzeczywistość.

Cena a jakość.

Cena w stosunku do jakości oferowanych przez nas usług jest niewysoka. Dajemy CI gwarancję fantastycznej zabawy. Ponieważ istnieje możliwość indywidualnie przygotowanego wieczoru kawalerskiego, koszty imprezy ustalane są podczas pierwszego spotkania, na którym poznamy Twoje oczekiwania. Standardowy cennik znajdziecie w naszej zakładce.

Co mówią o nas nasi klienci.

Najlepszą rekomendacją jest fakt, że nasi klienci wracają do nas wielokrotnie, w tych samych grupach, lub przyprowadzają nowych znajomych, którzy po pierwszym razie stają się największymi fanami paintballa. Coraz częściej, podczas organizacji nowej imprezy spotykamy się ze zdaniem „Bo moi znajomi organizowali tu wieczór kawalerski i mieli….”. Stań się więc naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Kilka rekomendacji zadowolonych uczestników wieczorów kawalerskich, które odbyły się u nas:

„Nigdy nie byłem i nie jestem fanem sportu, więc kiedy usłyszałem jakie atrakcje na wieczór kawalerski zaplanowali moi znajomi, byłem- delikatnie mówiąc” niezadowolony. Po wszystkim, pomimo że pot lał się ze mnie ciurkiem, miałem ochotę na więcej i więcej. Endorfiny zadziałały. Wszyscy wyszliśmy w wyśmienitych nastrojach. Ta zabawa ustawiła cały wieczór. Od tego czasu odbyłem jeszcze kilka rozgrywek w tym miejscu i stałem się największym fanem paintballa.”- Marek, 25 lat

„Organizując wieczór kawalerski szwagra wiedziałem, że zaczniemy jakąś sportową rozgrywką. Bo my lubimy rywalizację. Spośród wielu ofert, wybrałem paintball właśnie w tej firmie. Zachęciła mnie aranżacja wnętrza, w którym odbywa się rozgrywka, a 100% pewności, że właśnie tam będziemy się bawić, po rozmowie z doskonale przygotowanym pracownikiem, który podsunął mi rewelacyjne pomysły na organizacje wieczoru kawalerskiego. Bawiliśmy się bardzo dobrze. Kumple teraz zawsze tak rozpoczynają wieczory kawalerskie swoich znajomych. I jeszcze nikomu się to nie znudziło.” – Wojtek, 30 lat.

„Profesjonalna obsługa, sprzęt na najwyższym poziomie, wyborna zabawa, jedyne słuszne preludium wieczoru kawalerskiego” – Janek, 32 lata.

Skontaktuj się z nami.

Jeśli jeszcze masz jakieś pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji, otwarci na Twoje pomysły i gotowi na organizację wieczoru kawalerskiego, który wymiata!